Projekt "INWESTUJĘ W LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ"

RUSZYŁ KLUB LIDERA

Uwaga, otwiera nowe okno. DrukujEmail

Wpisany przez Źródło Własne wtorek, 09 kwietnia 2013 07:38

Po lewej logo Kapitał Ludzki Narodowa Strategia Spójności, a po prawej logo Europejski Fundusz Społeczny.
CZŁOWIEK — NAJLEPSZA INWESTYCJA

W lutym rozpoczęły się po raz kolejny cykliczne spotkania Klubu Lidera. Nowym prowadzącym została pani Bożena Jasińska. Uczestnicy spotykają się w każdy wtorek o godz.12.45 w Auli Powiatowego Urzędu Pracy w Szydłowcu.

07 lutego przy okazji tłustego czwartku odbyło się pierwsze spotkanie organizacyjne. W miesiącu marcu natomiast uroczyście obchodziliśmy Dzień Kobiet oraz Dzień Mężczyzn. Życzenia zarówno mężczyznom jak i kobietom złożyła Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Szydłowcu – pani Maria Michalska. Czas przy kawie i słodkim poczęstunku umilały rozmowy , a także wspólne oglądanie zdjęć uczestników projektu z lat ubiegłych.

Dnia 26 marca odbyło się natomiast przedświąteczne spotkanie Wielkanocne podczas którego uczestnicy degustowali samodzielnie przygotowane potrawy. W tym roku grupa uczestników Klubu Lidera jest wyjątkowo liczna, niekiedy bywa nawet około 50 osób. Widać, że jest duże zapotrzebowanie społeczne na tego typu działalność.

Uczesticy Klubu Lidera siedzący przy ławkach. Jedna kobieta stoi.

Więcej: RUSZYŁ KLUB LIDERA

 

Spotkanie organizacyjne projektu „Inwestuję w Lepszą Przyszłość”

Uwaga, otwiera nowe okno. DrukujEmail

Wpisany przez Źródło Własne piątek, 08 lutego 2013 08:50


CZŁOWIEK — NAJLEPSZA INWESTYCJA

Dnia 07 lutego 2013r. przy okazji „Tłustego czwartku” w auli Powiatowego Urzędu Pracy w Szydłowcu odbyło się pierwsze spotkanie uczestników tegorocznej edycji projektu pn. "Inwestuję w Lepszą Przyszłość", realizowanego przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Szydłowcu w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Więcej: Spotkanie organizacyjne projektu „Inwestuję w Lepszą Przyszłość”

   

Zaproszenie

Uwaga, otwiera nowe okno. DrukujEmail

Wpisany przez Źródło Własne wtorek, 05 lutego 2013 23:09

ZAPROSZENIE

Dnia 07.02.2013r. o godzinie 11.00 w auli Powiatowego Urzędu Pracy w Szydłowcu odbędzie się pierwsze, organizacyjne spotkanie osób chętnych do udziału w Projekcie "Inwestuję w Lepszą Przyszłość"

Więcej: Zaproszenie

   

Impreza podsumowująca Projekt 2012

Uwaga, otwiera nowe okno. DrukujEmail

Wpisany przez Źródło Własne poniedziałek, 31 grudnia 2012 10:06

 

IMPREZA PODSUMOWUJĄCA   PROJEKT 2012

21 grudnia 2012 roku podsumowano projekt „Inwestuję w Lepszą Przyszłość” współfinansowany  przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt był skierowany bezpośrednio do osób niepełnosprawnych i usamodzielniających się wychowanków rodzin zastępczych i Rodzinnego Domu Dziecka. Działaniami objęto 29 beneficjentów projektu, uczestników projektu z lat ubiegłych oraz otoczenie. Wszystkie zadania oferowane w ramach projektu cieszyły się dużym powodzeniem i zostały pomyślnie zrealizowane. Dzięki zintegrowaniu się wszystkich uczestników zajęcia przebiegały w miłej atmosferze.

Więcej: Impreza podsumowująca Projekt 2012

   

Wielka Gala Integracji

Uwaga, otwiera nowe okno. DrukujEmail

Wpisany przez Źródło Własne poniedziałek, 17 grudnia 2012 09:23

WIELKA GALA INTEGRACJI

W dniu 12.12.2012 r. uczestnicy Klubu Lidera i osoby z otoczenia udały się do Warszawy na Wielką Galę Integracji, która odbyła się w Sali kongresowej Pałacu Kultury i Nauki.

Wyprawa rozpoczęła się we wczesnych godzinach porannych. W pierwszej kolejności zwiedzono Centrum Nauki Kopernik, tam uczestnicy wycieczki spędzili kilka godzin zwiedzając, eksperymentując, a przede wszystkim dobrze się bawiąc.

Więcej: Wielka Gala Integracji

   

Więcej artykułów…

Strona 5 z 19