Sierpień 2012r.

Uwaga, otwiera nowe okno. DrukujEmail

w dniach 14-23 sierpnia 2012 roku odbył się wyjazd integracyjny wychowanków rodzin zastępczych do Szklarskiej Poręby. W trakcie pobytu młodzież uczestniczyła w wielu górskich wędrówkach, ogniskach i spotkaniach integracyjnych oraz w szkoleniu pierwszej pomocy. Wszyscy uczestnicy szkolenia uzyskali międzynarodowy certyfikat. Wraz z przewodnikiem zwiedzili Wrocław oraz czeską stolicę Pragę.

 

Więcej zdjęć w galerii!Również w ramach tego samego projektu od 27 do 31 sierpnia 2012 roku 25 osób ( rodziców zastępczych oraz wychowanków) wyjechało na wyjazd integracyjno-szkoleniowy do Zakopanego. Rodzice podczas pobytu w górach zostali objęci wsparciem i doradztwem psychologa oraz koordynatora rodzin zastępczych. Uczestniczyli także w warsztatach umiejętności pedagogicznych prowadzonych przez mediatora rodzin oraz w szkoleniu pierwszej pomocy. Dzieci w tym czasie chodziły na wycieczki górskie oraz poznawały najatrakcyjniejsze zakątki polskich Tatr. W drodze powrotnej wraz z przewodnikiem zwiedzali Kraków.

Więcej zdjęć w galerii!Oba te wyjazdy dostarczyły naszym podopiecznym wielu niezapomnianych wrażeń oraz wyposażyły ich w nowe, bardzo przydatne umiejętności.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego