ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W PROJEKCIE

Uwaga, otwiera nowe okno. DrukujEmail

 

Jego celem jest zwiększenie kompetencji cyfrowych mieszkańców gmin z województw: dolnośląskiego, łódzkiego, małopolskiego mazowieckiego, pomorskiego oraz świętokrzyskiego.

Do udziału w projekcie zapraszamy 100 gmin liczących do 100 tys. mieszkańców. Partnerem technologicznym projektu jest firma IBM Polska.

W projekcie odchodzimy od tradycyjnej formuły szkoleń. Zaprojektowane przez nas metody opierają się na przeszkoleniu miejscowych trenerów, wyłonionych z lokalnej społeczności. Program szkoleń jest nastawiony na praktykę i indywidualną pracę z osobą uczącą się.

Zwracamy się do Państwa z ofertą prowadzenia wspólnych działań na rzecz rozwoju cyfrowego. Pozyskane fundusze zostaną przeznaczone na edukację cyfrową mieszkańców Państwa Gminy.

Nie oczekujemy od Państwa zaangażowania finansowego.

W ramach projektu istnieje możliwość doposażenia publicznego punktu dostępu do Internetu PIAP oraz zatrudnienia gminnego koordynatora klubu cyfrowego.

Aby zgłosić się do programu, prosimy o zarejestrowanie się poprzez formularz na stronie internetowej: internetdouslug.pl

Zachęcamy do kontaktu z biurem Fundacji Fundusz Współpracy oraz z biurem Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej. Dane kontaktowe dostępne są w załączonym folderze informacyjnym.

 

Z wyrazami szacunku,

 

 

 

Internet do usług - Folder w PDF