Festyn integracyjny w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Szydłowcu

Uwaga, otwiera nowe okno. DrukujEmail

zdjęcie 01

Łukasz Rejek kierownik Warsztatów przywitał zaproszonych gości, podziękował sponsorom festynu, w tym również Starostwu Powiatowemu w Szydłowcu.

Uczestnicy rywalizowali w czterech konkurencjach. W przeciąganiu liny najlepszym zespołem został zespół z WTZ z Szydłowca. Kolejne miejsca zajęli uczestnicy z Warsztatów z Przysuchy i Skarżyska Kamiennego. W konkurencji rzut do kosza zwyciężył Piotr Podsiębierski (WTZ Szydłowiec), który zdobył największą ilość punktów. Uczestnicy zmagali się w ringo i w tej dyscyplinie najlepszy okazał się również Piotr Podsiębierski. Na dalszych miejscach uplasowali się Rafał Dziwit (WTZ Skarżysko – Kamienna) i Kamila Stanik (WTZ Szydłowiec).

zdjęcie 02

zdjęcie 03

W ostatniej konkurencji skok w dal zwycięzcą został Krzysztof Kołodziej (WTZ Szydłowiec), kolejne miejsca zajęli Michał Kojara (WTZ Szydłowiec) i Krzysztof Skrzyński (WTZ Przysucha).

Zebrani mogli uczestniczyć w konkursie plastycznym, w którym mieli za zadanie przedstawić w formie plastycznej dowolną dyscyplinę sportową. I tu najlepsza okazała się Wiesława Sobolewska z WTZ z Przysuchy.

Uczestnicy festynu mieli okazję zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w radiowozie policyjnym, co spotkało się z wielkim zainteresowaniem.

zdjęcie 04

Wszystkim wygranym i tym, którzy bawili się poprzez sport wręczono nagrody.

Oprawę muzyczną imprezy zapewnił zespół SEZAM z WTZ Szydłowiec.

zdjęcie 05